Akcja „POCZTÓWKA Z IRKUCKA”

Połowa trasy już pokonana ? Wszystko zgodnie z planem ? Pisząc tego posta, znajduję się w mieście Semej w Kazachstanie. Dlatego zdecydowałem się na akcję „Pocztówka z Irkucka”. Zapraszam do udziału! O co chodzi? Wszystko znajdziecie poniżej 😉

 

 

Sprawa jest prosta. Gdy dojadę do Irkucka, wszystkim chętnym osobą wysyłam pocztówkę! Aby zostać jedną z takich osób, wystarczy wpłacić DOWOLNĄ kwotę na moje konto w ING Bank Śląski. Kwota, taka ją uważacie za stosowną. Nie stawiam żadnych wymagań 😉 Każdy otrzyma pocztówkę 🙂

Ile taka pocztówka i znaczek pocztowy do Polski kosztują na miejscu? Nie mam pojęcia ? Z dodatkowych pieniędzy, jeśli takowe uda się uzbierać dzięki Waszej hojności, zrealizuję swoje kolejne marzenie. Odwiedzę Japonię lub Koreę Południową! ? Cała kwota zostanie przeznaczona na bilety lotnicze z Władywostoku do któregoś z tych państw ?

Serdecznie WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ za udział w akcji i wsparcie mojego wyjazdu 🙂

———————-

„POCZTÓWKA Z IRKUCKA” – DANE DO WYSYŁKI

Gdy zdecydujecie się na udział w akcji poprzez wykonanie przelewu, prosiłbym o staranne wypełnienie rubryki „TYTUŁ PRZELEWU”. Jest to ważne, gdyż ułatwi mi bezbłędne wypisanie pocztówek. Podajcie tam proszę: IMIĘ i NAZWISKO, ULICA, NUMER DOMU/MIESZKANIA, KOD POCZTOWY, MIASTO, KRAJ.

DANE DO PRZELEWU:

ING Bank Śląski: 83 1050 1298 1000 0092 0164 6982

Paweł Pieczka
44-340 Godów

SERDECZNE DZIĘKI! Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy też uwagi, piszcie śmiało tutaj lub bezpośrednio do mnie 😉

 

Na koniec jeszcze jedna informacja. Niestety, przeliczyłem się. Facebook, YouTube, Instagram oraz blog. Za dużo rzeczy do ogarnięcia… Do tego trudy podróży. Nie jestem w stanie na bieżąco wszystkiego aktualizować ? Dlatego, postanowiłem zawiesić wpisy na blogu. Będę robił notatki i opiszę wszystko po moim powrocie ?

Oczywiście, na Facebook’u cały czas będzie bieżąca relacja. Do tego filmiki na YT również postaram się wrzucać. Dzięki za zrozumienie ?

 


Syberia 2018